Logo
تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398
کد 1098

به مناسبت هفته دولت و روز کارمند؛

نشست تجلیل از کارمندان دانشگاه بناب برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، ریاست و اعضای هیات رئیسه دانشگاه بناب با کارمندان حوزه¬های مختلف دانشگاه در سالن کنفرانس حوزه ریاست، دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ دکتر حسین پیری رئیس دانشگاه بناب در ابتدا ضمن گرامی­داشت یاد و خاطره دو بزرگمرد ماندگار تاریخ ایران، شهیدان رجایی و باهنر و گرامی­داشت روز کارمند، دانشگاه بناب را مرکزی پویا و فعال عنوان کرد و گفت: دانشگاه بناب به جهت بهره­ مندی از نیروی جوانی، کارمندان و اساتید در مدت کوتاهی در عرصه­ های علمی، پژوهشی و عمرانی پیشرفت چشمگیری داشته است.
 
رئیس دانشگاه بناب همدلی و اتحاد خانواده بزرگ دانشگاه بناب را لازمه اصلی پیشرفت دانست و گفت: اساتید و کارکنان دانشگاه در کنار برخی اختلافات سلیقه ­ای، باید وحدت و همدلی داشته باشند و با درمیان گذاشتن افکار مثبت و سازنده با اعضای هیات رئیسه در پیشرفت این دانشگاه سهیم باشند.
 
دکتر پیری در پایان ابراز امیدواری کرد: دانشگاه بناب بعنوان یکی از شش دانشگاه دولتی استان آذربایجانشرقی به ماموریت خود خوب عمل کرده است و دوشادوش دانشگاههای بزرگ منطقه در محافل علمی کشوری و بین المللی مطرح شده است و در آینده­ ای نه چندان دور، بعنوان یک مرکز معتبر و شاخص در جنوب استان خود نمایی خواهد کرد.
 
بر اساس این گزارش معاونان اداری و مالی (دکتر جعفر پورصمد)، معاون آموزشی و پژوهشی (دکتر میرسجاد هاشمی) و معاون دانشجویی و فرهنگی(دکتر مهدی حاتمی) در ادامه نشست به ارائه گزارش عملکرد در حوزه خود پرداختند.
در پایان مدیران اجرایی و کارکنان دانشگاه به ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.
 
پایان خبر 
آلبوم تصاویرنشست تجلیل از کارمندان دانشگاه بناب برگزار شد

روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
روز کارمند
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 شهريور 1398
  • ساعت 13
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 581
نظرات شما
captcha refresh