Logo
تاریخ : سه شنبه 8 اسفند 1402
کد 1640

پیام حضور پر شور در انتخابات

دعوت رئیس دانشگاه بناب برای حضور پرشور در انتخابات

رئیس دانشگاه بناب با انتشار پیامی مردم را برای شرکت پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند، دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب،دکتر مجتبی عباسیان،رئیس دانشگاه بناب با انتشار پیامی مردم را برای شرکت پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند، دعوت کرد.
متن پیام دکتر مجتبی عباسیان بدین شرح است:
۱۱ اسفندماه روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.
دو انتخابات مهم در ایران، ۱۱ اسفندماه امسال تلاقی یافته اند تا صحنه ای دیگر از عزم راسخ مردم این سرزمین مقدس و پایگاه شهیدان و ایثارگران و دوستداران اهل بیت علیهم السلام، برای مشارکت در سرنوشت خود، به نمایش گذاشته شود.
بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر دانشگاه و دانشگاهیان در روشنگری آحاد مردم برای انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست، قشر فرهیخته کشور می تواند در کنار سایر اقشار در جهت اعتلای مردم سالاری دینی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت کشور را تبیین نماید.
ملت فهیم ایران، روز جمعه گرد هم می آیند تا ایرانی آباد را رقم بزنند و انشاء الله با حضور نمایندگان در این دوره مجلس شورای اسلامی، بتوانیم بیش از پیش به آرمان های انقلاب بزرگ اسلامی دست یابیم.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه بناب، از عموم دانشگاهیان عزیز ، همچنین مردم بزرگوار دعوت می کنم تا بار دیگر، در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام درکنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند.
امید است منتخبین مردم به مقوله علم ودانش، توجه ویژه داشته و همراه و همکار خدمتگزاران عرصه پژوهش و فن آوری باشند.

مجتبی عباسیان
رئیس دانشگاه بناب
۸ اسفند۱۴۰۲
پایان پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 اسفند 1402
  • ساعت 12
  • توسط کاربر سایت اداره روابط عمومی
  • تعداد بازدید 58
نظرات شما
captcha refresh