Logo
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1398
کد 1087

قابل توجه پذیرفته‌شدگان مرحله اول؛

اطلاعیه پذیرش دانشجوی دکتری در سال ۹۸

اطلاعیه دانشگاه بناب در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸
با توجه به آیین‌نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله‌­ای خواهد بود. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام پذیرفت و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو صورت می­­‌گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می­­‌رساند:

۱- حد نصاب دانشگاه: 
داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آن‌ها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده‌اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کدرشته محل‌های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت دانشگاه به نشانیwww.bonabu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام برای ارزیابی تخصصی و مصاحبه اقدام نمایند. بدیهی است داوطلبانی می­‌توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کدرشته محل می‌باشند.

۲- برنامه زمانی ارزیابی تخصصی:
جدول شماره (۱) : کد رشته محل‌های مورد پذیرش دانشگاه بناب و تاریخ‌های مراجعه حائزین شرایط مرحله ارزیابی تخصصی
عنوان رشته-گرایش نام دوره تاریخ مصاحبه
ریاضی محض-هندسه توپولوژی روزانه ۹۸/۰۴/۰۶
فوتونیک روزانه ۹۸/۰۴/۱۷


۳- مدارک مورد نیاز:
 • تکمیل فرم شماره۱ به صورت تایپ شده.
 • اصل شناسنامه و کارت‌ملی و تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت‌ملی.
 • تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸.
 • اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و ریزنمرات هر دو مقطع، همراه داشتن اصل پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد الزامی است.
تبصره۱- آن دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۶/۳۱ در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌­بایست اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ را همراه داشته و ارائه نمایند.
 • اصل فیش بانکی به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه مصاحبه به شماره حساب ۴۰۰۱۰۹۲۷۰۳۰۲۱۲۷۷ و شناسه واریز ۳۶۲۰۹۲۷۵۴۱۱۶۰۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۰۵ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شماره شبا IR۶۳۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۹۲۷۰۳۰۲۱۲۷۷ به نام حساب تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه بناب.
 • اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری.
۴. شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:
 • احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸.
۵. شرایط اختصاصی دانشگاه:
۵-۱. این دانشگاه فقط آزمون مصاحبه تخصصی و ارزیابی تحصیلی خواهد داشت لطفاً تمامی مدارک آموزشی و پژوهشی را به همراه داشته باشید.
۵-۲. برای دانشجویان دکتری تخصصی پذیرفته شده با رتبه کل زیر۱۰ (تک رقمی)، برای هر نیمسال مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل یک میلیون تومان) در سنوات مجاز (حداکثر ۸ نیمسال) پرداخت خواهد شد.
۵-۳. برای دانشجویان دکتری تخصصی پذیرفته شده با رتبه کل ۱۰ الی زیر ۲۰، برای هر نیمسال مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل پانصد هزار تومان) در سنوات مجاز (حداکثر ۸ نیمسال) پرداخت خواهد شد.
۶. محل برگزاری مصاحبه یا آزمون تخصصی:
آذربایجان شرقی، بناب، دانشگاه بناب، طبقه ۴ دانشکده علوم پایه، ساعت ۹ صبح، ۶ و ۱۷ تیرماه سال ۱۳۹۸.
(۶ تیر مصاحبه رشته هندسه، ۱۷ تیر مصاحبه رشته فوتونیک).

۷. نحوه درخواست پذیرش از دانشگاه:
بدیهی است نحوه پذیرش و ثبت‌نام متعاقباً از طریق وب‌سایت دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
 
تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.
 • نوشته شده
 • در دوشنبه 27 خرداد 1398
 • ساعت 08
 • توسط مدیر سایت روابط عمومی
 • تعداد بازدید 627
نظرات شما
captcha refresh