Logo
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اناللّه و انا الیه راجعون

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها دار فانی را وداع گفت

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها دار فانی را وداع گفت با نهایت تاسف حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها که هفته گذشته بر اثر سانحه تصادف دچار آسیب جدی شده بودند ظهر امروز دعوت حق را لبیک گفتند.
شنبه 2 فروردين 1399

در آستانه آغاز سال 1399؛

رئیس دانشگاه بناب پیامی صادر کرد

رئیس دانشگاه بناب پیامی صادر کرد در متن پیام آمده است:
چهارشنبه 28 اسفند 1398

وزیر علوم در نامه ای به روسای دانشگاه‌ها تاکید کرد:

حمایت از واحدهای فناور دانشگاه‌ها و پارک‌ها در تولید محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا/ماموریت به پژوهشگاه ژنتیک برای تامین نیازهای مرتبط با همکاری متخصصان سراسر کشور

حمایت از واحدهای فناور دانشگاه‌ها و پارک‌ها در تولید محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا/ماموریت به پژوهشگاه ژنتیک برای تامین نیازهای مرتبط با همکاری متخصصان سراسر کشور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌ها ضمن تأکید بر لزوم حمایت از واحدهای فناور دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در تولید محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا، به پژوهشگاه ملّی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری مأموریت داد بر تامین نیازهای مرتبط با همکاری متخصصان سراسر کشور اهتمام ورزد.
چهارشنبه 21 اسفند 1398

به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام پذیرفت؛

ضدعفونی سراهای دانشجویی و اماکن عمومی دانشگاه

ضدعفونی سراهای دانشجویی و اماکن عمومی دانشگاه به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی سراهای دانشجویی و اماکن عمومی دانشگاه انجام پذیرفت.
سه شنبه 20 اسفند 1398

قابل توجه دانشگاهیان عزیز دانشگاه بناب

تعطیلی تمام کلاسهای آموزشی بعلت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

تعطیلی تمام کلاسهای آموزشی بعلت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه کلاسهای آموزشی دانشگاه بناب تا پایان سال بعلت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل می باشد.
يکشنبه 4 اسفند 1398

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها؛

مراسم بزرگداشت روز زن در دانشگاه بناب برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز زن در دانشگاه بناب برگزار شد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم بزرگداشت روز زن با حضور اعضای هیات رئیسه و بانوان هیات علمی و کارمند دانشگاه بناب برگزار شد.
يکشنبه 27 بهمن 1398

با حضور حداکثری؛

برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور حداکثری اقشار مختلف و خانواده دانشگاه بناب در هوای بیش از ۱۰ درجه زیر صفر برگزار شد.
چهارشنبه 23 بهمن 1398

در محل حسینیه دانشگاه بناب؛

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش ‍ مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه بناب در حسینیه ولایت دانشگاه برگزار شد.
چهارشنبه 23 بهمن 1398

حجت الاسلام والمسلمین عیسی رنجبر؛

جشن پیروزی انقلاب اسلامی جشن مبارزه با استکبار و جشن پیروزی بر شیاطین است

جشن پیروزی انقلاب اسلامی جشن مبارزه با استکبار و جشن پیروزی بر شیاطین است حجت الاسلام والمسلمین عیسی رنجبر، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب در جشن پیروزی انقلاب در جمع خانواده بزرگ دانشگاه بناب دهه فجر را جشن مبارزه با استکبار و پیروزی بر شیاطین دانست.
دوشنبه 21 بهمن 1398

با حضور خانواده بزرگ دانشگاه بناب؛

مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد با حضور خانواده بزرگ دانشگاه بناب مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سال شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی در سالن کنفرانس علامه طباطبایی با برنامه های مفرح برگزار شد.
دوشنبه 21 بهمن 1398